Interesariusze i członkowie zespołu na Szansach Sprzedaży w systemie D365 Sales

Opublikowany
24.5.2023
Interesariusze i członkowie zespołu na Szansach Sprzedaży w systemie D365 Sales
Podczas pracy na systemie Dynamics 365 Sales należy monitorować kim są interesariusze, a także członkowie zespołu. Aby móc wykonywać tę czynność użytkownik może skorzystać z gotowych formularzy zawartych na Szansie Sprzedaży w D365.

Przypisanie interesariuszy oraz zespołu sprzedażowego umożliwia dodanie wszystkich zainteresowanych obiektem kontaktów oraz użytkowników do docelowej podsiatki w Szansie Sprzedaży.

Łatwe w obsłudze okno przypisywania ról połączeń kontaktów i użytkowników do Interesariuszy oraz członków zespołu, które umożliwia szybkie uzupełnienie Szansy Sprzedaży z powiązanymi osobami widniejącymi w systemie. Można tego dokonać za pomocą nazwy kontaktu/użytkownika lub nazwy firmy.

Możliwość edycji przypisanych ról zarówno dla interesariuszy, jak i dla członków zespołu sprzedażowego. Można dokonać tego dzięki widokowi, który posiada systemowe role, dla sprecyzowania połączeń użytkowników i kontaktów z naszą Szansą Sprzedaży.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz kont na portalach społecznościowych, gdzie znajdziecie więcej pomocnych rozwiązań do swoich systemów Dynamics 365 😊

Poprzedni
Następny
Następny