Eksperci

Intersys to baza wykształconych specjalistów z wiedzą techniczną i umiejętnościami, które zwiększają efektywność działania każdej organizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów opartych o platformę technologiczną Microsoft i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Natalia Duda
Natalia Duda
Junior Dynamics NAV/BC Consultant - Trainee

Jest absolwentką studiów informatycznych, podczas których odkryła wielki świat digitalizacji. W poprzedniej pracy zajmowała się m.in analizą danych, tworzeniem oraz utrzymywaniem raportów w Power BI. Uwielbia się rozwijać, uczyć nowych tematów w obszarze IT oraz chętnie podejmuje się każdego wyzwania.

Kinga Pintal
Kinga Pintal
Junior Dynamics NAV/BC Consultant - Trainee

Jako absolwentka Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ze specjalizacją Informatyka w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem, nabyła wiedzę z zakresu planowania produkcji, właściwości i obróbki materiałów, ale również zgłębiła wiedzę na temat biznesu elektronicznego, wizualizacji danych oraz metod wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

Michał Maruszewski

Student Informatyki w specjalizacji Data Science na Polsko - Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Jego celem jest zgłębianie wiedzy na temat uczenia maszynowego oraz analizy danych z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi.

Tomasz Jankowski
Tomasz Jankowski
Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Z branżą ERP związany od ponad 5 lat. Miał okazję pracować z aplikacjami od różnych dostawców i uważa, że najlepsze rezultaty osiąga się poprzez łączenie teorii i praktyki, przez co możliwe jest dostarczanie rozwiązań o wysokiej jakości. Ukończone studia w obszarze nauk o zarządzaniu dały mu solidną podstawę dla rozwoju własnego warsztatu pracy i szerokie spojrzenie na obszar działania organizacji – wszak Agile to nic innego jak sprawdzony przez lata Cykl Deminga.

Marcin Misiąg
Marcin Misiąg
Junior Dynamics NAV/BC Consultant - Trainee

Marcin jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej kierunku Zarzadzania i Inżynierii Produkcji, ze specjalizacją Nowoczesnych Metod Zarządzania Produkcją. Końcówką 2023 roku rozpoczął swoją przygodę z IT w Intersys jako Młodszy Konsultant systemów NAV/BC, natomiast na poprzednich stanowiskach zdobywał doświadczenie w handlu oraz przygotowaniu produkcji, co dało mu podłoże do odpowiednich relacji biznesowo - handlowych z klientem. Praca w zgranym zespole jest dla niego kluczem do sukcesu.

Krystian Zapłociński

Krystian jest studentem trzeciego roku kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w specjalizacji informatycznej na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Oprócz zainteresowań związanych stricte z podejmowaną pracą (analiza danych oraz matematyka) interesuje się również historią, ekonomią i naukami politycznymi.

Alicja Czerwińska
Alicja Czerwińska
Dynamics 365 CRM Junior Consultant

Alicja jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dzięki pracy przy projekcie największej inwestycji przemysłowej w Polsce, miała okazję pracować przy wprowadzaniu modułu SAP SD i CRM. Implementacja tych systemów pozwoliła jej na zdobycie doświadczenia w zakresie IT zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej. Obecnie dla Alicji niezwykle istotna jest komunikacja między klientem a konsultantem oraz wnikliwa analiza systemu CRM dla klienta.

Sylwia Grecka
Sylwia Grecka
Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła od pracy na stanowisku Specjalisty ds. kontroli jakości w branży food industry. Ma prawie 6 lat doświadczenia w pracy z korporacyjnym klientem zagranicznym na rynkach EMEA, APAC, NORAM. Do jej głównych obowiązków należało tworzenie i modyfikacja rezerwacji lotniczych i hotelowych w systemie SABRE/Power Turbo i bezpośredni kontakt z klientem.

Agnieszka Wróblewska
Agnieszka Wróblewska
Dynamics 365 CRM Junior Consultant

Agnieszka jest studentką ostatniego roku na kierunku Informatyka na WiT. Interesuje ją praca z wykorzystaniem narzędzi Microsoft. Niedawno rozpoczęła pracę w Intersys na stanowisku Dynamics 365 CRM Junior Consultant, aby zdobywać nowe doświadczenie i poszerzać swoją wiedzę.

Hanna Shymkiv
Hanna Shymkiv
Dynamics NAV/BC Consultant

Hania jest absolwentką ekonomii biznesu międzynarodowego - studia ukończyła w 2016 roku - oraz dumną mamą dwójki wspaniałych córek. Jej ostatnie doświadczenie zawodowe to praca jako kierownik gastronomii w restauracji hotelowej, gdzie miała styczność z systemami ERP oraz POS. Dzięki temu zrodziło się u niej zainteresowanie nowymi technologiami i narzędziami ułatwiającymi codzienną pracę, co zainspirowało ją do spróbowania swoich sił w Intersys. Jak twierdzi, dobrze radzi sobie w pracy z trudnymi klientami oraz w sytuacjach, gdzie wymagane jest działanie pod presją czasu, co dodatkowo ją motywuje.

Szymon Dykman
Szymon Dykman
Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Szymon w 2023 roku z pełnym zaangażowaniem wkroczył w świat IT i Dynamics 365. Podczas 5-letniego pobytu w Anglii miał możliwość podróżować po Europie i na co dzień wykorzystywać język angielski, co teraz przekłada na skuteczną komunikację z Klientem jako Konsultant. Zdobywał doświadczenie jako Specjalista ds. sprzedaży internetowej zajmując się samodzielnie prowadzeniem konta firmy kosmetycznej na Amazon, na bieżąco zdobywając i poszerzając swoją wiedzę. Interesuje się rynkiem kryptowalut i inwestycji, które uczą, że efekty ciężkiej pracy nie muszą być zawsze widoczne od razu.

Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk
Dynamics 365 CRM Junior Consultant

Absolwent Uniwersytetu Częstochowskiego na kierunku Poradnictwo Rozwojowe i Pomoc Psychologiczna. Obecnie studiuje na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Social Media & Content Marketing. W Intersys pracuje na stanowisku Junior Dynamics CRM Consultant w zespole Pawła Krulikowskiego, gdzie zdobywa doświadczenie i buduje nowe umiejętności. Ceni sobie pracę z ludźmi oraz uważa, że dobry kontakt z klientem jest kluczem do wspólnego sukcesu.

Adrian Kubis
Adrian Kubis
Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Adrian jest studentem kierunku Cybersecurity Technology na niemieckiej uczelni IU International University of Applied Sciences. Od zawsze interesowała go szeroko pojęta tematyka technologii komputerowej, a zarazem kontakt z ludźmi oraz budowanie nowych relacji, dlatego z pełnym zaangażowaniem zdecydował się rozpocząć swoją karierę w branży IT w Intersys na stanowisku Junior Dynamics NAV/BC Consultant.

Intersys
Intersys
Zespół Intersys

Eksperci, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami na różne tematy w zakresie dostarczania i optymalizacji informatycznych rozwiązań biznesowych.

Andrzej Kryk
Andrzej Kryk
Chief Delivery Officer

Doskonała koordynacja prac, systemowe podejście do testów i analizy – to cechy charakterystyczne szefa Działu Utrzymania Systemów.

Adrianna Rzeszutek
Adrianna Rzeszutek
Junior Accounting & Payroll Consultant

Adrianna w Intersys pracuje od 2022 r. Obejmuje stanowisko Accounting & Payroll Consultant, gdzie uczestniczy przede wszystkim we wdrożeniach produktu Kadry i Płace, a także poszerza swoje kompetencje w obrębie Dynamics 365 Business Central wspierając innych Konsultantów w projektach wdrożeniowych i serwisowych. Studiowała Zarządzanie w Biznesie na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie.

Aleksandra Wróbel
Aleksandra Wróbel
Dynamics NAV/BC Consultant & PreSales Solution Specialist

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej. Swoją przygodę w IT rozpoczęła od pracy z systemami klasy HIS. W 2021 roku dołączyła do zespołu Intersys i od tego czasu realizuje projekty wdrożeniowe systemu Dynamics 365 Business Central (Cloud), gdzie zajmuje się głównie modułem księgowym. Wielokrotne wdrożenia aplikacji Electronic Banking Base App oraz Electronic Banking Extension pozwoliły jej uzyskać tytuł specjalistki w obszarze bankowości elektronicznej.

Jerzy Wawrzeczko
Jerzy Wawrzeczko
Dynamics NAV/BC Consultant

Jerzy posiada wieloletnie doświadczenie jako specjalista w handlu oraz rozwoju biznesu na arenie krajowej i zagranicznej. Cechuje go analityczny umysł, dbałość o szczegóły i umiejętność łatwego nawiązywania komunikacji. W Intersys od początku 2022 skupia się na ciągłym poszerzaniu wiedzy produktowej i współpracy z zespołem, w celu zapewnienia realizacji projektów międzynarodowych i rodzimych na najwyższym poziomie. Jego mocny warsztat języka angielskiego i praktyka jako nauczyciel i tłumacz jest tutaj niewątpliwym atutem. Prywatnie tanecznym krokiem idzie przez życie odwiedzając ciekawe miejsca na całym świecie.

Weronika Urban
Weronika Urban
Dynamics CRM Consultant

Zanim zaczęła pracę w Intersys, Weronika zajmowała się analizą i dostosowywaniem systemu do potrzeb użytkowników oraz szkoleniem użytkowników. Aktualnie kształci się w kierunku analizy biznesowej na SGH. W Intersys pracuje na stanowisku Dynamics CRM Consultant w zespole Pawła Krulikowskiego i cieszy się z możliwości rozwoju w tym obszarze. Jest wyróżniającym się członkiem zespołu, ma za sobą projekt, gdzie praktycznie samodzielnie wdrożyła u jednego z naszych Klientów dość nowe dla nas rozwiązanie Project Service Automation.

Konrad Szajdecki
Konrad Szajdecki
Dynamics NAV/BC Consultant

Konrad jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalność IT. Dał się poznać jako uczestnik kolejnej edycji naszej Akademii Intersys. Współpracował z nami również w zakresie pracy dyplomowej, którą z sukcesem obronił na 5.0. Od początku swojej przygody z systemem Microsoft Dynamics NAV oraz Dynamics 365 Business Central zajmuje się udziałem we wdrożeniach systemów, bieżącym wsparciem serwisowym oraz usprawnianiu codziennej pracy użytkowników za pomocą szeregu rozwiązań Microsoft 365, ISV czy też dedykowanych stricte dla działalności danego Klienta. Ceni sobie dobry kontakt z ludźmi i wierzy, że niemożliwe nie istnieje.

Daniel Stafa
Daniel Stafa
Dynamics NAV/BC Consultant

Zainteresowanie systemami informatycznymi narodziło się u Daniela już w technikum informatycznym. Od momentu ukończenia studiów zawodowo związany z produktem Microsoft Dynamics NAV oraz Dynamics 365 Business Central. Bardzo ceni sobie początkową pracę z Klientem w obszarze analiz przedwdrożeniowych, gdzie poprzez rozpoznanie wczesnych wymagań biznesowych Klienta ma bezpośredni wpływ na ich mapowanie w systemie, aby nadać finalny kształt i charakter rozwiązania Business Central. Jego priorytetami są poszerzanie wiedzy produktowej oraz kontakt z klientem, które idealnie wpasowują się w rolę konsultanta. Brał udział w wielu projektach wdrożeniowych oraz serwisowych, również jako konsultant wiodący. Poza tym interesują go narzędzia zintegrowane z rozwiązaniami Dynamics, takie jak Continia Document Capture, Popdock czy Tasklet WMS. Wolne chwile lubi spędzać na siłowni lub w otoczeniu przyjaciół.

Adam Sobczyk
Adam Sobczyk
Chief Commercial Officer

Z branżą nowych technologii konsumenckich oraz biznesowych związany od 10 lat. Na co dzień odpowiada za doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji dla firm z obszaru EMEA oraz APAC. Doradzał w zakresie kreowania strategii marketingowych oraz sprzedażowych na każdym etapie lejka sprzedażowego setkom przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości oraz z różnych branż. Ewangelista dobrych praktyk związanych z adopcją podczas wdrażania aplikacji biznesowych, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów CRM, Marketing Automation oraz Business Intelligence.

Iga Czetyrbok
Iga Czetyrbok
Dynamics NAV/BC Consultant & Rzeszów Branch Manager

Od 2022 roku zdobywa doświadczenie w pracy jako Konsultantka Microsoft Dynamics 365 Business Central. Praca na tym stanowisku nie nudzi jej się, ponieważ zawsze czeka na nią wiele wyzwań, którym lubi stawiać czoła. Przed tym pracowała jako analityk w firmie brokerskiej oraz jako sprzedawca, co dało jej doświadczenie w pracy z klientami i różnymi systemami. Iga ceni sobie dobre relacje z klientami i wierzy, że wspólnymi siłami można osiągnąć sukces. Zawsze zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie jest miłośniczką i właścicielką kundelka ze schroniska.

Agnieszka Rec
Agnieszka Rec
Dynamics NAV/BC Consultant

Agnieszka to absolwentka Inżynierii Medycznej na Politechnice Rzeszowskiej, która od początku 2022 roku pracuje jako Konsultantka Microsoft Dynamics 365 Business Central w Intersys. Doświadczenie zdobywa w pracy z Klientami polskimi, jak i międzynarodowymi. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas, np. tańczyć czy jeździć na rowerze.

Szymon Pociask
Szymon Pociask
Head of Dynamics ERP Department

Specjalizuje się w rozwiązaniach Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central, których jest Konsultantem oraz Presales-em. Propagator wykorzystywania rozszerzeń funkcjonalnych add-on w realizowanych projektach oraz maksymalizacji wartości dodanej, bezpośrednio dla Klienta, płynącej ze współpracy pomiędzy Partnerskiej w społeczności Dynamics. Inicjator programu współpracy z obszarem akademickim, który z zaangażowaniem realizuje w rzeszowskim oddziale firmy, gdzie pełni również funkcję Branch Managera.

Karolina Ożóg
Karolina Ożóg
Dynamics NAV/BC Consultant

Zawodowo związana z produktem Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Pracę konsultantki ceni za wyzwania, możliwość ciągłego rozwoju i brak monotonii. Kładzie nacisk na jakość wykonywanej pracy i dobre relacje z klientem.

Paweł Mazurkiewicz
Paweł Mazurkiewicz
Senior Dynamics NAV/BC Consultant

Od 2016 roku związany z systemami Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Na co dzień zajmuje się udziałem w wdrożeniach systemów ERP, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych, autorską kastomizacją oraz bieżącym wsparciem serwisowym. W firmie Intersys dodatkowo wspiera i dzieli się wiedzą w wielu obszarach systemu, tworzy content marketingowy oraz zajmuje się obiegiem elektronicznych dokumentów przy wykorzystaniu OCR. Wyjątkowo ceni sobie dobry kontakt i satysfakcję klienta podczas współpracy przy projektach.

Paweł Krulikowski
Paweł Krulikowski
Head of Dynamics CRM Department

Paweł związany jest z Microsoft Dynamics od 2014 roku. Wdrażał systemy klasy CRM w Polsce i za granicą (Austria, Holandia, Wielka Brytania) dla branży medialnej, sportów elektronicznych czy bankowości. W projektach pracował w rolach Konsultanta, Analityka oraz Project Managera. Z wykształcenia jest ekonomistą i politologiem. Uwielbia bezpośredni kontakt z Klientem i nowe wyzwania.

Mateusz Krawiec
Mateusz Krawiec
Dynamics NAV/BC Consultant

Absolwent kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, specjalność: Nowoczesne technologie informacyjno – komunikacyjne w przedsiębiorstwie. Zainteresowanie systemami ERP przekłada się na jego pracę jako konsultanta, którą podjął jeszcze w trakcie studiów. Od tego czasu brał w udział w wielu projektach wdrożeniowych oraz serwisowych. Wciąż poszerza swoją wiedzę na temat systemów ERP i stara się być na bieżąco z nowinkami w branży. Ceni sobie zdrowy styl życia i wytrwałość. Poza pracą interesuje się muzyką, bez podziału na gatunki, a także dba o swoje zdrowie odwiedzając regularnie siłownię.

Dawid Kędra
Dawid Kędra
Dynamics NAV/BC Consultant & Team Leader

Dawid specjalizuje się w rozwiązaniach ERP od Microsoft – Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Jest Konsultantem pracującym przy polskich i międzynarodowych projektach wdrożeniowych oraz bieżącym wsparciu serwisowym. Od początku 2023 roku jest również Team Leaderem Działu ERP w Intersys, odpowiedzialnym za edukację i rozwój Konsultantów na poziomie Juniorskim. Głęboko zainteresowany technologią, która optymalizuje procesy przedsiębiorstw, co przekłada na pracę Konsultanta. Dumny absolwent studiów II stopnia Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz specjalizacji Nowoczesne technologie informacyjno – komunikacyjne w przedsiębiorstwie. Słowa, z którymi utożsamia się na co dzień? – „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem".

Anna Głuszczyk
Anna Głuszczyk
Accounting & Payroll Consultant/Enova 365 Leader

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Ani jest oparte o ponad 5 letnią pracę w działach księgowości. W Intersys pracuje na stanowisku Accounting & Payroll Consultant i zajmuje się wdrożeniami produktu Kadry i Płace.

Dawid Fudała
Dawid Fudała
BI Consultant

Absolwent wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuje się w rozwiązaniach Power Platform, szukając na co dzień poszerzenia ich integracji z rodziną produktów Dynamics 365 czy Microsoft 365. Do zespołu Intersys dołączył w 2019 roku w wyniku udziału w pilotowym programie Akademia Intersys prowadzonym na Politechnice, natomiast pół roku później wraz z kolegami z pracy sam poprowadził zajęcia w ramach tego programu. W działaniach wewnątrz-firmowych zajmował się współtworzeniem contentu produktowego. Duże znaczenie ma dla niego poprawnie przeprowadzona analiza wymagań.

Paulina Socha
Paulina Socha
CRM Consultant

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Od początku kariery zawodowej związania z obszarami MS Dynamics 365. Chętnie zdobywa nowe umiejętności oraz poszerza swoją wiedzę również w innych produktach Microsoft. Napotkane problemy traktuje jako wyzwania. W pełni zaangażowania w wykonywane zadania.

 Aleksandra Chlebek
Aleksandra Chlebek
BI Consultant

Pasjonatka danych i wszelkich statystyk. Entuzjastka tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Power Platform. Zawsze chętna i gotowa do podjęcia nowych wyzwań.

Piotr Bazan
Piotr Bazan
Chief Technology Officer

W branży IT od 2002 roku. Wieloletni programista FullStack, architekt rozwiązań IT. Współautor szeregu rozwiązań klasy SFA, CRM dla branży FMCG, Pharma. Znawca wielu technologii oraz języków programowania. Pasjonat optymalizacji, usprawniania oraz metaprogramowania. W Intersys zajmuje stanowisko Chief Technology Officer, które pozwala na kształtowanie architektury rozwiązań opartych o Dynamics 365/CRM oraz Office 365 dla kluczowych klientów firmy. Jako zwierzchnik działu R&D zajmuje się także rozwojem autorskiego rozwiązania Morpheus, dzięki któremu można w krótkim czasie dostarczyć aplikacje samodzielne lub współpracujące z ekosystemem Dynamics 365 oraz Azure.