Emoji w Twoim systemie Microsoft Dynamics 365

Opublikowany
11.1.2023
Emoji w Twoim systemie Microsoft Dynamics 365

Istnieje wiele dróg jak ożywić system CRM. Jedną z możliwości, jaką daje Microsoft Dynamics 365 jest wykorzystanie ikonek emoji aby zwiększyć frajdę Twoich użytkowników z korzystania z systemu CRM, jednocześnie czyniąc informacje łatwiejsze w odbiorze.

Systemy CRM często bywają nudne. Tabela za tabelą, przypominające podrasowanego Excela. Nie dziwi więc fakt, iż użytkownicy, którzy muszą codziennie wprowadzać do systemu dane szybko się zniechęcają i krytykują „tabelaryczną” formę danych, którymi muszą się posługiwać.

A co gdybyśmy w minimalnym stopniu mogli graficznie ulepszyć życie naszym użytkownikom? I to jeszcze w niezwykle bardzo prosty sposób, korzystając z popularnych, znanych i lubianych ikonek Emoji?

System Microsoft Dynamics 365 pozwala na bezpośrednie wykorzystanie ikonek w praktycznie każdym polu i miejscu, gdzie tylko wprowadzamy tekst, opisy pól czy zestawy opcji. Ikony te nadają im większego znaczenia, poprawiają nawigację, a przede wszystkim czynią system bardziej żywym. Edycja zestawów opcji czy opisów pól jest niezwykle prosta przez administratora, zatem szybko można uzyskać pożądany efekt.

Poprzedni
Następny
Następny