Nowe możliwości osi czasu w modułach CRM Dynamics 365

Opublikowany
20.7.2023
Nowe możliwości osi czasu w modułach CRM Dynamics 365
Oś czasu jest centralnym obiektem każdej aplikacji CRM-owej z rodziny Dynamics'a 365. Jej funkcje pozwalają na szybkie, sprawne i skuteczne zarządzanie działaniami i relacjami z naszymi Klientami. Zmiany, wprowadzone przez Microsoft usprawniają pracę i dają dodatkowe możliwości dostosowania sobie tejże osi.

W ramach kolejnej aktualizacji systemu Dynamics 365 w modułach CRM (Sales, Customer Service, Marketing, Field Service) pojawiły się dodatkowe możliwości pracy z osią czasu, dostępną w systemie jako centralne miejsce zarządzania relacjami i działaniami z naszymi Kontrahentami czy Kontaktami.

W ramach nowych opcjidostosowania sobie tejże osi czasu pojawiły się trzy elementy:

1.       Nowy format wyświetlania rekordów działań i wpisów automatycznych na osi czasu. Prezentacja graficzna została wygładzona i dopracowana, dając tym samym przejrzystość odczytywania zdarzeń i chronologii na osi. Jednocześnie użytkownicy otrzymali możliwość wyboru pomiędzy „przestronnym” (bardziej szerokim) i „wygodnym”(bardziej skompresowanym) formatem.

2.       Możliwość zapamiętania filtrów, założonych przez użytkownika na osi czasu. Teraz mamy możliwość dostosowania wyświetlania jakie informacje chcemy mieć zaprezentowane na osi czasu oraz możemy zapamiętać nasze ustawienie, tak, aby po każdym wejściu na wybrany rekord na osi prezentowane były tylko informacje na podstawie zapisanych przez nas filtrów.

Podsumowując, nowe zmiany dają użytkownikom kolejne możliwości dostosowania systemu do swoich potrzeb i upodobań, zwiększając tym samym funkcjonalność oraz ułatwiając zarządzanie i pracę na działaniach i zdarzeniach dotyczących Klientów w CRM.  

Poprzedni
Następny
Następny