Inteligentne podsumowania spraw w Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Opublikowany
17.4.2024
Inteligentne podsumowania spraw w Microsoft Dynamics 365 Customer Service
W obsłudze Klienta liczy się szybkość. Szybkość odpowiedzi, dostarczenia rozwiązania, idąca oczywiście w parze z jakością. Nie da się osiągnąć szybkości i jakości bez dobrze wyselekcjonowanych informacji: o Kliencie, o jego problemie i o potencjalnych rozwiązaniach. I tu pojawia się Copilot od Microsoft.

Nie ma co ukrywać – na zgłoszeniach od Klientów wiele się dzieje. Pytania, reklamacje, gwarancje, wątpliwości. Chleb codzienny każdego z pracowników obsługi. Setki tysięcy maili, odbytych rozmów telefonicznych, udzielonych odpowiedzi, otwartych wcześniejszych ticketów. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, a już na pewno łatwo nie pamiętać o wszystkim, co wydarzyło się w dotychczasowych kontaktach ze zgłaszającym.

Z mnogością tych informacji pomóc może Copilot od Microsoftu dla Dynamics 365 Customer Service. W przypadku rozlicznych podjętych działań wobec rozwiązania danej sprawy, problemu czy ticketu, Copilot jest w stanie wygenerować znaczące i pełne podsumowanie tego, co wydarzyło się w ramach tejże sprawy do tej pory.

Podsumowanie, w sposób narracyjny próbuje „opowiedzieć” historię zgłoszenia, wybierając najważniejsze działania podjęte w celu rozwiązania problemu i zaoszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu, który musielibyśmy poświęcić na zbieranie tych informacji ręcznie, szukając ich w mailach, w podsumowaniach rozmów telefonicznych czy nawet w SMS-ach wysyłanych do Klienta.

Pigułka wiedzy, której dostarcza Copilot pozwala zinterpretować, zrozumieć i odświeżyć sobie wszystkie detale zgłoszenia, oszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu i pomagając przygotować się czy to do rozmowy o danym tickecie z Klientem czy też, w przypadku jego niespodziewanego telefonu, daje nam „ściągawkę”, która pozwala na merytoryczną rozmowę bez konieczności udzielania odpowiedzi: „proszę dać mi piętnaście minut, sprawdzę w systemie”.
Poprzedni
Następny
Następny