Wdrożenie dla

Compendium Centrum Edukacyjne

Compendium Centrum Edukacyjne od 2000 roku dostarcza autoryzowane oraz autorskie szkolenia dla branży IT w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym celem wdrożenia systemów MS Dynamics 365 Marketing oraz Sales było usprawnienie i zautomatyzowanie procesów

Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania opartego na chmurze przyczyniło się do szybszego i łatwiejszego dostępu do wszystkich informacji, które są niezbędne do realizacji zaimplementowanych procesów biznesowych, a dzięki ich zautomatyzowaniu usprawni i ułatwi ich obsługę.

Na etapie analizy procesów zdefiniowano następujące cele dla wdrożenia nowych systemów CRM oraz Marketing Automation

Widok klienta 360 stopni, jakie szkolenia klient i jego pracownicy odbyli i jakimi produktami są jeszcze potencjalnie zainteresowani. Skoncentrowanie działań marketingowych i handlowych na konkretnych grupach odbiorców. Usprawnienie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej podczas obsługi terminów szkoleń.

Marketing Automation

Pracownicy są w stanie właściwie dostosować swój przekaz do odbiorcy, angażując go, umacniając relacje i zwrócić uwagę na nowości w firmie.

Planowanie terminów szkoleń

Usprawnienie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej podczas obsługi terminów szkoleń.

E-mail marketing

Personalizowanie i odpowiednie targetowanie komunikacji do Klientów.

Raportowanie

Firma może łatwiej śledzić historię zaangażowania Klientów oraz rozwiązywać problemy i świadczyć bardziej wydajnie usługi.

CCE jest w stanie zrobić więcej w krótszym czasie - firma korzysta z modułu Marketing, aby docierać do tysięcy Klientów

Opinie o projekcie

„Gdy nasza firma stanęła przed wyzwaniem zmiany używanego rozwiązania CRM & Training Management System (TMS) na bardziej nowoczesne, nasz wybór padł na firmę Intersys, która od samego początku procesu – zbierania ofert wywarła na nas najlepsze wrażenie pod kątem znajomości tematu i profesjonalizmu. Dzięki współpracy ze specjalistami firmy Intersys udało nam się bezproblemowo wdrożyć w naszej firmie nowoczesne rozwiązanie CRM & TMS bazujące na platformie Microsoft Dynamics 365. Warto również wspomnieć, że wdrożenie to wymagało od zespołu Intersys sporo kreatywności i pracy, ze względu na specyfikę działalności naszej firmy zespół Intersys musiał stworzyć dla nas dedykowany moduł TMS, który odpowiadałby na wszystkie nasze potrzeby. Ukoronowaniem współpracy z firmą Intersys było uruchomienie modułu Marketing, jednego z najnowocześniejszych dostępnych rozwiązań do automatyzacji działań marketingowych. Dzięki czemu całe spektrum naszej komunikacji z klientem i jego obsługą możemy wykonywać w oknie przeglądarki czy urządzenia mobilnego z dowolnego miejsca na świecie.”
Bartosz Niepsuj

Bartosz Niepsuj

Dyrektor Generalny
Compendium Centrum Edukacyjne
„Ogromną przewagą platformy Microsoft Dynamics 365 jest komplementarność całego ekosystemu. To właśnie dzięki kompletności tego rozwiązania, już dzisiaj pracownicy działów sprzedaży i marketingu Compendium mogą efektywnie współpracować w jednym rozwiązaniu, widząc w czasie rzeczywistym efekty tej kooperacji. Z perspektywy organizacji przekłada się to na większą efektywność prowadzonych działań oraz przejrzystą komunikację pomiędzy działami biznesowymi. W Intersys jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy wdrożenia Dynamics 365 Marketing, co pozwala dostarczać naszym Klientom kompletna platformę.”
Adam Sobczyk

Adam Sobczyk

Chief Commercial Officer

Pozostałe realizacje

Kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z ekspertami Intersys, którzy doradzą w Twojej cyfrowej transformacji.

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo. W krótce się z Tobą skontaktujemy.
Uups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.