Optymalizacja zarządzania projektami

Zagwarantuj płynny przepływ informacji w zespole, niezbędny do wydajnej współpracy.

Efektywnie planuj harmonogramy prac, uwzględniając kalendarze wszystkich członków zespołu.

Monitoruj godziny przepracowane na projekcie i optymalizuj dalsze prace oraz wyceny.

Dobieraj najdoskonalsze zespoły projektowe i szczegółowo zarządzaj ich pracą.

Planuj zasoby niezbędne do realizacji projektu.

Optymalnie wyceniaj działania, automatycznie uwzględniając zasoby, koszty i marże.

Pamiętaj zawsze o potrzebach klienta dzięki widokowi 360 stopni.

Zarządzaj pracą projektową mądrze z systemem CRM – Microsoft Dynamics 365.

zwiększenie efektywności marketingu

System, który wspomoże maksymalną efektywność pracy zespołów projektowych w Twojej firmie.

Funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 ułatwiają zarządzanie i koordynację zadań realizowanych przez zespoły projektowe, między innymi:

  • szczegółowe planowanie zespołów, prac i zasobów projektowych,
  • zarządzanie godzinami pracy i zadaniami uczestników projektu,
  • optymalizację prac projektowych,
  • weryfikację realizacji projektu z oczekiwaniami, założeniami i budżetami.

Co oznacza Microsoft Dynamics 365 (CRM) dla Twojej firmy:

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W WYBRANYM MIEJSCU I CZASIE

Platforma Microsoft Dynamics 365 (CRM) pozwala pracować w dowolnym miejscu i o wybranej porze. Delegacja, praca zdalna czy inne obowiązki nie przeszkodzą w pełnej weryfikacji i zarządzaniu pracą zespołów projektowych, kiedy zalogujesz się do systemu.

PLANOWANIE W WERSJI SMART

Z Microsoft Dynamics 365 (CRM) z łatwością stworzysz WBS (work breakdown structure), czyli strukturę i plan prac projektowych. System pomoże Ci uwzględnić termin oczekiwanej realizacji projektu i czas potrzebny np. na sprowadzenie komponentów lub zapewnienie innych niezbędnych elementów, a także planowane urlopy zespołu, dzięki czemu perfekcyjnie dopasujesz do siebie wszystkie etapy prac. Wypracowany plan przejrzyście przedstawisz na krzywej Gantta, aby ułatwić monitorowanie przepływu projektu.

OBRAZ ZAŁOŻEŃ VERSUS REALIZACJA W CZASIE RZECZYWISTYM

Wszystkie dane wprowadzane do systemu Microsoft Dynamics 365 (CRM) są dostępne w czasie rzeczywistym. Widzisz na bieżąco, na jakim etapie jest realizacja projektu, jaki jest jego status w kontekście oczekiwań, założeń i zaplanowanych budżetów i na podstawie historii prac oraz dostępności zespołu oszacujesz termin gotowości przedsięwzięcia. Możesz obserwować, analizować, wyciągać wnioski i stale ulepszać pracę swoich podwładnych, przekazując im wskazówki na bieżąco oraz stawiając rozwojowe i jednocześnie realistyczne cele na podstawie dotychczasowych aktywności.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU DZIĘKI OPTYMALIZACJI PRAC

Dzięki Microsoft Dynamics 365 (CRM) zarówno członkowie zespołu projektowego, jak i osoby zarządzające ich pracą mogą skupić się na strategicznych aspektach realizacji projektu i jego udoskonalaniu, zamiast poszukiwać odpowiedzi na te same pytania lub sprawdzać gotowość poszczególnych elementów. Każdy członek zespołu ma dostęp do planu prac, zbioru dokumentów projektowych i przepływu informacji, co zapewnia optymalną płynność działań i oszczędza cenny czas.

OPTYMALIZACJA RENTOWNOŚCI PROJEKTÓW

Microsoft Dynamics 365 (CRM) pomoże Ci zapewnić optymalną rentowność projektów dzięki funkcji zarządzania zleceniami i zasobami. W systemie zaplanujesz i na dowolnym etapie zweryfikujesz wykorzystanie zasobów firmowych w związku z realizacją projektu. Sprawdzisz, jak realne koszty mają się do zabudżetowanych i szybko stwierdzisz, jakie kroki podjąć, aby zmaksymalizować zysk przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.