System CRM dla firm

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie umiejętności pozwalają nam wspierać Klientów szukających rozwiązań informatycznych. Zajmujemy się przede wszystkim dopasowywaniem i wdrażaniem wybranych systemów w różnych przedsiębiorstwach: jednym z nich jest CRM dla firm.

CZYM JEST CRM DLA FIRM?

Najprościej mówiąc jest to system, w którym gromadzone są wszystkie zadania, procedury, a także narzędzia pozwalające na zarządzanie relacjami z obecnymi lub potencjalnymi kontrahentami. Jego nazwa to skrót od angielskich słów Customer Relationship Management, oznaczająca właśnie zarządzanie relacjami z Klientami. System ten najczęściej zajmuje się wspomaganiem pracy w działach zajmujących się sprzedażą, obsługą, ale także marketingu, dlatego jest często wykorzystywany przez różnego rodzaju firmy, np. szkoleniowe.

JAKIE KORZYŚCI MA OPROGRAMOWANIE CRM DLA FIRM?

crm dla firm

Jak powszechnie wiadomo, pracownicy przedsiębiorstw są niezwykle ważną częścią każdego sukcesu, na który najczęściej składa się wiedza, doświadczenie, a także dobra znajomość działań firmy oraz samych Klientów. Jeśli dana firma szkoleniowa lub inna zajmująca się obsługą nie posiada odpowiedniego oprogramowania, to nie ma również miejsca, w którym mogłyby być gromadzone informacje o Klientach oraz wiedza zdobywana na ich temat przez zatrudnione osoby. W związku z tym odejście każdego pracownika wiązałoby się z utratą jakiejś części informacji na temat Klientów, z którymi pracował. Z tego względu tak istotne jest korzystanie z systemów CRM.

OPROGRAMOWANIE CRM DLA FIRM JAKO DOSKONAŁE ŹRÓDŁO INFORMACJI

Mając taki system, pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw mogą w prosty i szybki sposób zapisywać wszystkie swoje doświadczenia, a także historie działań z Klientem. Już same notatki z rozmów oraz maile stanowią doskonały materiał do przyszłych ustaleń. Taki system to ogromna oszczędność czasu, zwłaszcza że możesz segregować notatki chronologicznie, a także wygodnie sprawdzać kto i kiedy je dodawał. W ten sposób możesz też dużo łatwiej odróżnić nowe informacje o Kliencie od tych sprzed kilku lat, a także zweryfikować działania, jakie były na nim prowadzone przez cały okres współpracy.

ZAPANUJ NAD DANYMI I DOBRZE PLANUJ PRACĘ Z ODPOWIEDNIM SYSTEMEM

crm dla firmy szkoleniowej

Bez względu na to czy prowadzisz małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo, to konieczna jest dobra organizacja. Jeśli chcesz, żeby pracownicy szybko i sprawnie realizowali swoje obowiązki, a wszystkie zadania były wykonywane na czas, to jest to kolejny dobry powód, dla którego warto zdecydować się na CRM dla firm szkoleniowych oraz tych działających w innej branży.

Wdrożenie takiego oprogramowania może pomóc zwiększyć efektywność w pracy poszczególnych działów, zwłaszcza tych zajmujących się sprzedażą i realizacją zamówień. CRM dla małych firm ułatwi także podejmowanie decyzji biznesowych, które łatwiej będzie podjąć na podstawie zgromadzonych przez system danych.

CO OFERUJEMY MAŁYM, ŚREDNIM I DUŻYM FIRMOM?

W ramach naszych działań zajmiemy się wdrożeniem wybranego systemu CRM opartego na rozwiązaniach Microsoft Dynamics 365 ze wszystkimi funkcjonalnościami, które mogą być potrzebne w Państwa organizacji. Dobrze dopasowane oprogramowanie pozwoli Ci gromadzić wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu, a także zoptymalizować pracę zarówno w małym, średnim, jak i dużym zespole.

Wdrożony przez nas system CRM pozwoli Ci wygodnie i szybko tworzyć oraz planować szkolenia i zadania, o których wykonaniu będzie odpowiednio przypominał. Ponadto, dzięki niemu w wygodny sposób sprawdzisz każdego obsługiwanego klienta, znajdującego się w bazie. Takie oprogramowanie to ogromne ułatwienie, z pomocą którego bez trudu zyskasz niezbędne do rozmowy informacje.

FUNKCJONALNE NARZĘDZIE DO ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM

system crm dla firm

Proponowane przez nas systemy opierają się na sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych przez największe firmy na świecie. Oprogramowanie oparte na funkcjonalnościach Microsoft Dynamics 365 daje naprawdę szerokie możliwości, jeśli chodzi o zarządzanie zespołem, kontrolowanie pracy poszczególnych działów, gromadzenie danych czy wymianę informacji z Klientami. Wszystkie te czynności wykonywane są za pomocą jednego narzędzia doskonale zsynchronizowanego z systemami informatycznymi stosowanymi przez przedsiębiorstwo.

Udogodnieniem, które zasługuje w tym zakresie na szczególne zainteresowanie, jest możliwość nie tylko sprawdzania pracy handlu, marketingu czy produkcji, ale także łączenie wszystkich tych czynności w jedno efektywne działanie sprzedażowe. System CRM umożliwia stałe kontrolowanie zadań zlecanych poszczególnym zespołom. Za sprawą jednego oprogramowania zyskujesz wgląd w sprzedaż, marketing, managment czy kwestie reklamacyjne. Dzięki temu możesz reagować szybciej i sprawniej zlecać pracownikom realizowanie kolejnych zleceń.

DLACZEGO WARTO?

Ponieważ oprogramowanie CRM sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Nie tylko będzie doskonałą bazą informacji dla obecnych, ale również przyszłych pracowników, gdy tylko przejdą szkolenie i nauczą się korzystać z systemu będą mogli wygodnie sprawdzać dane o klientach i korzystać z nich podczas pracy. Takie rozwiązanie znacznie przyspieszy nie tylko codzienne obowiązki, ale również szkolenia oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE – CRM DLA FIRMY SZKOLENIOWEJ

crm dla małej firmy

Prowadzisz własną firmę szkoleniową i szukasz systemu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych dla branży szkoleniowej i nie tylko, zaproponujemy Ci narzędzie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Przygotowany przez nas system CRM dla małej, dużej czy średniej firmy szkoleniowej ułatwi Twoją pracę, umożliwiając tworzenie zadań, nawiązywanie relacji z Klientami czy sprawne kierowanie zespołem. Spróbuj koniecznie i czym prędzej przekonaj się o jego możliwościach.

ZOPTYMALIZUJEMY PRACĘ TWOJEJ FIRMY SZKOLENIOWEJ

Nasze rozwiązania z powodzeniem używane są w różnych branżach, również szkoleniowej. Funkcjonalności oferowanego przez nas systemu zostały przygotowane między innymi z myślą o dużych, średnich i małych przedsiębiorstwach. Wszystkie narzędzia mają na celu zwiększenie efektywności działania organizacji. W ciągu wielu lat obecności na rynku zdążyliśmy bardzo dobrze poznać potrzeby branży szkoleniowej i adekwatnie dostosować do niej nasze systemy. Dlaczego warto? Chociażby dlatego, że wszelkie materiały szkoleniowe zebrane są w jednym miejscu, są one również łatwo dostępne. Ponadto narzędzie informatyczne pozwala także szybko zarządzać liczbą osób zarówno zainteresowanych, jak i zdecydowanych na udział w szkoleniu i wiele więcej.

ATRAKCYJNA OFERTA – CRM DLA MAŁEJ FIRMY

CRM dla średnich firm

Niekiedy nawet małe przedsiębiorstwa operują na wielu danych. Duże ilości informacji mogą być przytłaczające, a źle przechowywane dane niekiedy umykają pracownikom, co odbić się może na jakości oferowanych przez mały biznes usług. Warto zatem postawić na sprawdzone w branży rozwiązania. Przykładowo, jako małe przedsiębiorstwo zdziwisz się, jak dużo czasu jesteś w stanie zaoszczędzić, gdy nie musisz marnować dużo czasu na szukanie zagubionych notatek. W systemie CRM wszystko poukładane jest chronologicznie, a dodatkowo możesz również dowolnie kategoryzować dane, by później jak najszybciej do nich dotrzeć.

INNOWACYJNE SYSTEMY INFORMATYCZNE – CRM DLA ŚREDNICH FIRM

Dobra organizacja to klucz do prowadzenia odnoszącego sukcesy średniego biznesu. Oferowane przez nas rozwiązania zostały stworzone specjalnie z myślą o średnich przedsiębiorstwach, ich potrzebach i oczekiwaniach. Poznaj możliwości naszego systemu i przekonaj się, jak bardzo możesz ułatwić pracę swojego średniej wielkości zespołu. Efekty mogą być widoczne szybciej niż myślisz!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA – CRM DLA DUŻYCH FIRM

crm dla dużych firm

Na bieżąco monitoruj postępy Twojego zespołu. Dzięki proponowanym przez nas usługom nawet bardzo duże przedsiębiorstwa zrealizują swój plan biznesowy. Nasz system CRM dla firm to duży krok w stronę optymalizacji pracy w Twoim przedsiębiorstwie. CRM dla firm to rozwiązanie na miarę Twoich możliwości. Oferowane przez nas narzędzia są intuicyjne w obsłudze i doskonale sprawdzają się nawet w wypadku dużego biznesu. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Co to jest system CRM?

Oprogramowania CRM używa się do budowania i zarządzania relacjami z klientami. Ogólnym celem systemu CRM jest zapewnienie bardziej angażujących doświadczeń z klientami, zwiększenie lojalności i utrzymania klientów oraz napędzanie rozwoju firmy i jej rentowności.

Jakie jest zastosowanie systemu CRM?

Systemy CRM najlepiej sprawują się w firmach, które potrzebują w jednym miejscu mieć dostęp do najważniejszych danych klienta. Uporządkowane informacje pomagają w analizie aktualnych i przyszłych klientów.

Co oznacza skrót CRM?

Skrót CRM z języka angielskiego Customer Relationship Management oznacza w dosłownym tłumaczeniu zarządzanie relacjami z klientem. System CRM pomaga w sprawnym zarządzaniu zadaniami, usługami oraz dokumentami związanymi z danymi kontrahentami. Tym samym przyczynia się do sprawnego funkcjonowania firmy oraz do rzetelnego świadczenia usług.