System do zarządania firmą

Kieruj swoją firmą z użyciem nowoczesnych programów informatycznych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zwiększaj efektywność swojego zespołu w każdym aspekcie prowadzonych działań.

Trzymaj rękę na pulsie z każdego miejsca dzięki stałemu dostępowi do danych.

Podejmuj decyzje biznesowe w oparciu o precyzyjny obraz analityczny przedsiębiorstwa.

Korzystaj z możliwości, jakie dają systemy do zarządzania firmą proponowane przez Intersys. W ofercie znajdziesz szereg narzędzi dla każdego obszaru biznesu i każdej branży, której zależy na wygodnym, bezpiecznym i optymalnym prowadzeniu przedsiębiorstwa.

NOWOCZESNY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ

system do zarządzania firmą

Obecnie stosowane oprogramowania informatyczne są w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić biznes wygodnie, bezpiecznie i przy użyciu najnowocześniejszych systemów zarządzania. W odpowiedzi na te potrzeby sporządziliśmy szeroką ofertę, w której znajdują się narzędzia używane dziś przez najważniejszych graczy na rynku międzynarodowym. Trudno wyobrazić sobie dzisiaj biznes, który nie korzystałby z programów zwiększających efektywność sprzedaży czy marketingu. W dobie szerokiej cyfryzacji oraz informatyzacji procesów biznesowych należy wykorzystać potencjał, jaki tkwi w systemach kierowania przedsiębiorstwem.

OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ

Oprogramowania dla firm proponowane przez Intersys odpowiedzą na oczekiwania każdej branży. Nasze rozwiązania nie są dedykowane jedynie markom o ugruntowanej pozycji, które chcą zyskać jeszcze większą stabilność na rynku. Systemy informatyczne proponujemy wszystkim, którzy myślą o zarządzaniu przedsiębiorstwem w sposób zoptymalizowany, wielopoziomowy i zintegrowany. Będziesz zadowolony z oferowanych produktów bez względu na to, w jakiej branży działasz oraz jak duży biznes prowadzisz: wybierzemy oprogramowanie, które dopasuje się do potrzeb przedsiębiorstwa. Weźmiemy przy tym pod uwagę wszystkie istotne czynniki wpływające na Twoją branżę. Dzięki temu będziesz mógł decydować o biznesie zgodnie ze swoimi potrzebami.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA OD MICROSOFT

program do zarządzania firmą

Dobry system zarządzania firmą powinien łączyć w sobie kilka metod kierowania przedsiębiorstwem. Sprawowanie kontroli nad wszystkimi obszarami biznesowymi możliwe jest między innymi dzięki sprawdzonym rozwiązaniom proponowanym przez Microsoft. Obejmują one narzędzia przeznaczone efektywnego dzielenia obowiązków między działami, przygotowywania dokumentacji, prowadzenia baz danych czy sprawnego kontaktu wewnątrz firmy. Wystarczy wymienić tutaj biznesowy Microsoft Dynamics 365 oparty na chmurze czy aplikacje wchodzące w skład Microsoft Office, czyli najpopularniejsze narzędzia stosowane obecnie przez miliony przedsiębiorstw na całym świecie.

WYBIERZ NOWOCZESNY SYSTEM ZARZĄDZANIA FIRMĄ

Pełne kierowanie firmą w każdym aspekcie biznesowym jest możliwe dzięki oprogramowaniu informatycznemu, które zostaje przez nas dopasowane do konkretnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Przygotowujemy propozycje oparte na sprawdzonych i cenionych rozwiązaniach Microsoft, dedykowane wszystkim obszarom biznesu. Zmodyfikowane przez nas oprogramowanie sprawi, że:

  • usprawnisz procesy biznesowe,
  • zwiększysz efektywność sprzedaży,
  • zoptymalizujesz pracę w zespole,
  • zyskasz dostęp do aplikacji ułatwiających prowadzenie biznesu z każdego urządzenia,
  • w pełni wykorzystasz potencjał automatyzacji marketingowej,
  • zwiększysz efektywność zarządzania projektami,
  • będziesz miał dostęp do najlepszego systemu informatycznego.

WSZYSTKIE ROZWIĄZANIA W JEDNYM MIEJSCU

oprogramowanie do zarządzania firmą

Decydując się na system do zarządzania firmą od Intersys zyskujesz pewność, że podejmowane działania zyskają na płynności i efektywności. Otrzymujesz możliwość kierowania przedsiębiorstwem dokładnie w taki sposób, jakiego oczekuje nowoczesny, chcący rozwijać się biznes. Szybkość wymiany informacji, możliwość optymalizacji procesów biznesowych, kontrolowanie wszystkich struktur oraz usprawnienie działań finansowych to tylko niewielka część możliwości, jakie otrzymujesz, decydując się na dedykowane przez nas systemy zarządzania – zarówno autorskie, jak i Microsoft. Zdecyduj się na nowoczesne wsparcie, dopasuj je do swoich potrzeb i rozwijaj swój biznes jeszcze wygodniej!

POZNAJ LEPIEJ NASZE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Polecane przez nas systemy do sprawnego zarządzania firmą to duża oszczędność czasu m.in. pod kątem prowadzenia księgowości i rozliczeń. Jest to jeden z tych aspektów prowadzenia działalności, który wymaga ogromnej skrupulatności i zaangażowania. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, automatyzuje większość pracy za Ciebie i Twoich pracowników i dostarczą cenne dane na temat finansów firmy. Oferujemy narzędzia, dzięki którym usprawnisz obieg dokumentacji, przygotujesz kompleksowe analizy i przejrzyste raporty, a także obsłużysz konta bankowe przedsiębiorstwa. System do zarządzania firmą, usprawniający procesy finansowe, pomoże w lepszym planowaniu budżetu oraz ewentualnym przekierowaniu środków na najpotrzebniejsze cele.

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM

Systemy Microsoft do zarządzania przedsiębiorstwem mogą okazać się także niezawodne w przypadku, kiedy zajdzie potrzeba wdrożenia lepszej kontroli nad procesem produkcji oraz magazynowaniem towaru. Od tej pory prognozowanie oraz planowanie wydajności, odpowiadającej popytowi, stanie się znacznie prostsze. Proponowane przez nas nowoczesne rozwiązania będą też pomocne w przypadku zastoju w produkcji i ustalania przyczyn awarii bądź błędów po stronie pracowników. Dzięki informatyzacji procesów zyskasz dostęp do bieżących informacji na temat stanu magazynów oraz produkcji.

SYSTEM ZARZĄDZANIA FIRMĄ – WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY SPRAWNIE PROWADZIĆ BIZNES

Pomożemy Ci także w zwiększeniu efektywności sprzedaży oraz lepszym wykorzystaniu potencjału marketingowego marki. Nasze rozwiązania oparte na systemach klasy CRM wspierają przedsiębiorstwa w budowaniu długofalowych relacji z klientami, ucząc i wskazując najlepsze praktyki w pozyskiwaniu i pielęgnowaniu współpracy z kontrahentami. Obsługa klienta to jeden z filarów, na których wspierają się przedsiębiorstwa – właściwe praktyki w tym obszarze mogą okazać się kluczowe z punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz przyczynić się do osiągnięcia wyznaczonych celów. Firmy wyposażone w nasze systemy do zarządzania działem obsługi klienta zyskują przewagę nad konkurencją bazującą na bardziej tradycyjnych metodach.

NOWOCZESNY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nasze informatyczne systemy zarządzania firmą są także wykorzystywane do usprawniania pracy wewnątrz zespołów. Wymiana informacji w grupie, dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami oraz dokumentami pomoże w osiągnięciu lepszych wyników indywidualnych oraz realizacji wspólnych celów. Oferowane przez nas narzędzia (Microsoft Teams, Sharepoint, Dynamics 365) będą także niezastąpione zawsze wtedy, kiedy będziecie chcieli mieć pełen wgląd w realizację poszczególnych projektów. Monitorowanie postępów bywa szczególnie utrudnione w przypadku przedsięwzięć rozłożonych w czasie. System zarządzania w firmie podsumuje dotychczasowe działania i pokaże, co jeszcze pozostało do zrealizowania.

Nowoczesne narzędzia informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwami można wykorzystać na wiele sposobów, co staraliśmy się pokazać. Innowacyjne rozwiązania będą odpowiednie w przypadku dużych korporacji oraz średnich i małych firm.