Intersys Events: Sztuczna inteligencja vs aplikacje biznesowe. Rewolucja, która zdetronizuje ERP, CRM, BI i MA?

Intersys Events: Sztuczna inteligencja vs aplikacje biznesowe. Rewolucja, która zdetronizuje ERP, CRM, BI i MA?

Czy chciałbyś odkryć przyszłość aplikacji biznesowych? Czy jesteś gotowy na rewolucję, która odmieni sposób, w jaki Twoja firma działa? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego spotkania, które połączy świat sztucznej inteligencji z aplikacjami biznesowymi zmieniając tym samym zasady gry w biznesie.

Badania i rozwój sztucznej inteligencji od lat przenikają w różne dziedziny naszego życia, a także wpływają na sposób funkcjonowania przedsiębiorstw. Dzięki temu powstały nowe możliwości wykorzystania aplikacji Dynamics 365, które pozwalają na osiąganie lepszych rezultatów, optymalizację procesów oraz podejmowanie bardziej trafnych decyzji.

Nic dziwnego, że informacja o inwestycji Microsoft w OpenAI (firmę, która stworzyła ChatGPT) zelektryzowała cały rynek, a następnie zmieniła naszą rzeczywistość z dnia na dzień, kiedy Microsoft zaraz po dokonaniu inwestycji ogłosił wdrożenie funkcjonalności sztucznej inteligencji do swoich najbardziej popularnych aplikacji.

Podczas konferencji omówimy jakie funkcjonalności wsparte sztuczną inteligencją są już dzisiaj dostępne w aplikacjach biznesowych Microsoft Dynamics 365:

Sales (CRM) - opowiemy m.in. o tym jak VIVA Sales i Copilot pomoże zautomatyzować powtarzalne działania handlowców:

  • Pisanie maili przez usługę ChatGPT
  • Inteligentne sugestie kolejnych działań
  • Automatyczne podsumowania spotkań
  • Podpowiedzi w procesie sprzedaży

Customer Service - przedstawimy m.in. jak sztuczna inteligencja już dzisiaj wspiera działy obsługi Klienta w dostarczaniu wyjątkowej jakości serwisu oraz ekspertyz i podpowiedzi, w czasie rzeczywistym.

Business Central (ERP) - pokażemy m.in. jak AI wspiera w handlu internetowym, pozwala podejmować lepsze decyzje na podstawie predykcyjnego raportowania,     inteligentnych analiz cashflow oraz wypłacalności kontrahentów.

Marketing (marketing automation) - podpowiemy jak marketerzy mogą tworzyć lepsze doznania dla Klientów, dzięki chatowi na żywo ze sztuczną inteligencją Copilot:

  • Generowanie tekstów marketingowych  
  • Automatyczne tworzenie segmentów  
  • Podpowiedzi do kampanii

PowerBI (raportowanie) - predykcja danych oraz automatyczne analizy

Na spotkaniu przedstawimy kompendium wiedzy o tym z jakich funkcjonalności AI już dzisiaj można korzystać w portfolio aplikacji biznesowych Microsoft.

Wszystkie scenariusze, które zaprezentujemy są dostępne w aplikacjach Microsoft Dynamics 365 już dzisiaj i będą rozszerzane w kolejnych aktualizacjach.

 

Na webinar zapraszamy:
  1. Firmy, które są na etapie poszukiwań aplikacji biznesowych takich jak CRM, ERP, Marketing Automation lub do obsługi Klienta
  2. Firmy, które rozważają scenariusze wykorzystanie sztucznej inteligencji w swojej organizacji
  3. Właścicieli, Członków Zarządów, dyrektorów sprzedaży, marketingu, finansów, IT oraz działów obsługi Klienta

Dołącz do największej konferencji i odkryj, jak sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować Twój biznes!

Prelegenci:

Adam Sobczyk – Chief Commercial Officer @ Intersys

Z branżą nowych technologii konsumenckich oraz biznesowych związany od 10 lat. Ewangelista dobrych praktyk związanych z adopcją podczas wdrażania aplikacji biznesowych, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów CRM, Marketing Automation oraz Business Intelligence. W Intersys pracuje od pięciu lat, odpowiada za strategię oraz jej egzekucję dla działu sprzedaży i marketingu.

Paweł Krulikowski – Head of Dynamics 365 CRM Department @ Intersys

Paweł związany jest z Microsoft Dynamics od 2014 roku. Wdrażał systemy klasy CRM w Polsce i za granicą (Austria, Holandia, Wielka Brytania) dla branży medialnej, sportów elektronicznych czy bankowości. W projektach pracował w rolach Konsultanta, Analityka oraz Project Managera. Z wykształcenia jest ekonomistą i politologiem. Uwielbia bezpośredni kontakt z Klientem i nowe wyzwania.

Weronika Urban - Dynamics CRM Consultant @ Intersys

Zanim zaczęła pracę w Intersys, Weronika zajmowała się analizą i dostosowywaniem systemu do potrzeb użytkowników oraz szkoleniem użytkowników. Aktualnie kształci się w kierunku analizy biznesowej na SGH. W Intersys pracuje na stanowisku Dynamics CRM Consultant w zespole Pawła Krulikowskiego i cieszy się z możliwości rozwoju w tym obszarze. Jest wyróżniającym się członkiem zespołu - ma za sobą projekt, gdzie praktycznie samodzielnie wdrożyła u jednego z naszych Klientów dość nowe dla nas rozwiązanie - Project Service Automation.

Iga Rzeszutko - Junior Dynamics NAV/BC Consultant @ Intersys

Od 2022 roku zdobywa doświadczenie w pracy jako Konsultantka Microsoft Dynamics 365 Business Central. Praca na tym stanowisku nie nudzi jej się, ponieważ zawsze czeka na nią wiele wyzwań, którym lubi stawiać czoła. Przed tym pracowała jako analityk w firmie brokerskiej oraz jako sprzedawca, co dało jej doświadczenie w pracy z klientami i różnymi systemami. Iga ceni sobie dobre relacje z klientami i wierzy, że wspólnymi siłami można osiągnąć sukces.

Aleksandra Wróbel - Dynamics NAV/BC Consultant @ Intersys

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej. Swoją przygodę w IT rozpoczęła od pracy z systemami klasy HIS. W 2021 roku dołączyła do zespołu Intersys i od tego czasu realizuje projekty wdrożeniowe systemu Dynamics 365 Business Central (Cloud), gdzie zajmuje się głównie modułem księgowym. Wielokrotne wdrożenia aplikacji Electronic Banking Base App oraz Electronic Banking Extension pozwoliły jej uzyskać tytuł specjalistki w obszarze bankowości elektronicznej.

Anna Sufa - Customer Success Manager @ Intersys

Pasjonatka strategii Customer First. Zawsze priorytetowo traktuje potrzeby klienta. Energiczna i zaangażowana Customer Success Manager.

Michał Skowroński @ Microsoft

Michał Skowroński reprezentuje w Microsoft wachlarz produktów z obszaru zarządzania relacjami z klientami (CRM) i odpowiada za marketing oraz strategię rynkową obecności tych rozwiązań w regionie Europy Środkowowschodniej. Dodatkowo, zajmuje się szerzeniem wiedzy w zakresie nowoczesnego podejścia do sprzedaży, obsługi klienta i marketingu z wykorzystaniem chmury i nowoczesnych technologii z rodziny Microsoft Dynamics 365.
Większość życia zawodowego Michał spędził na sprzedaży i szeroko pojętego doradztwa w obszarze aplikacji biznesowych. Jest autorem publikacji oraz prelegentem podczas wielu konferencji branżowych, w których promuje nowe trendy i metody zwiększenia efektywności w dziedzinie nowoczesnego Customer Experience.

Łukasz Biegański – BDM & Cloud Presales @ TD Synnex

Od ponad 10 lat związany branżą IT, a od ponad 7 z rozwiązaniami Microsoft. Początki pracy zawodowej to firmy z branży telekomunikacyjnej między innymi Polkomtel, NOKIA, HTC i HMD. Następnie współpracował z  Microsoft Polska, gdzie na różnych stanowiskach wspierał działy Retail, OEM i MMDS. Obecnie pełni rolę konsultanta rozwiązań chmurowych oraz opiekuje się klientami z ramienia TD SYNNEX Polska. Jego rolą jest doradztwo i maksymalizacja wykorzystania rozwiązań chmurowych Microsoft w modelu SaaS.

*Rejestrując się na wydarzenie wyrażają Państwo zgodę na udostępnienie wizerunku na potrzeby promocji eventu w social media i artykułach marketingowych. Liczba miejsc ograniczona. Intersys zastrzega sobie prawo do potwierdzenia rejestracji wybranym osobom. Wydarzenie nie jest przeznaczone dla firm z kanału partnerskiego Microsoft. Prosimy o rejestracje maksymalnie 2 osoby z jednej firmy.

20.6.2023
10:00
/
/
Wydarzenie archiwalne
Brak miejsc

No items found.
Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo. W krótce się z Tobą skontaktujemy.
Uups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.

Pozostałe wydarzenia

14

.

06

2024

Microsoft Polska - Audytorium