IT Project Manager

Warszawa
Project Management Office
12–15 k netto B2B / 10–12,5 k brutto UoP

Cześć, szukamy do naszego zespołu osoby na stanowisko IT Project Managera!

Twoje zadania

  • Odpowiedzialność za wdrożenie projektów Klienta zgodnie z terminami i budżetem
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia projektu: od inicjacji do wdrożenia
  • Ścisła współpraca z przypisanymi Klientami zewnętrznymi
  • Planowanie, monitorowanie i realizacja planów projektów, w tym skuteczne zarządzanie problemami i ryzykiem
  • Komunikowanie statusu projektu na wszystkich poziomach
  • Tworzenie i dostarczanie raportów postępów, propozycji, dokumentacji wymagań i prezentacji dla różnych grup odbiorców
  • Raportowanie wyników kryteriów sukcesu projektu, metryk, testów i działań związanych z zarządzaniem wdrożeniem
  • Zarządzanie i priorytetyzowanie codziennych działań i zasobów projektu
  • Monitorowanie, śledzenie i kontrola wyników w celu rozwiązania problemów, konfliktów, zależności i kluczowych dostaw na ścieżce krytycznej

Czego oczekujemy

  • 3 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie jako Project Manager w branży IT
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla klientów zewnętrznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym komunikację biznesowa)
  • Wiedza techniczna umożliwiająca efektywną komunikację z zespołem deweloperskim
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów, raportów i harmonogramów

Co oferujemy

  • Praca hybrydowa: większość tygodnia pracujemy zdalnie, jednak we wtorki spotykamy się osobiście w biurze na warszawskim Żoliborzu. Zależy nam na budowaniu relacji w zespole także poza ekranami komputerów.
  • Integracje firmowe: raz w roku organizujemy większą firmową integrację, aby wzmocnić więzi i dodatkowo spotykamy się całą firmą na świątecznym wieczorze.
  • Świętowanie okazji: nie zapominamy o mniejszych okazjach! Razem obchodzimy powitanie lata, pakujemy świąteczne prezenty i celebrujemy drobne sukcesy.
  • Regularny feedback: działamy w trybie ciągłego doskonalenia. Regularnie udzielamy sobie feedbacku, co pozwala nam rozwijać się i doskonalić nasze umiejętności.
  • Zgrany zespół: to nie tylko puste słowa - nasz zespół to ludzie, którzy świetnie się uzupełniają i wzajemnie inspirują do pracy. Chętne wymieniamy się naszą wiedzą i doświadczeniami, ale też pomysłami!
  • Różnorodne inicjatywy: dajemy Ci możliwość aktywnego udziału w różnych inicjatywach, takich jak występy w naszym podcaście czy udzielanie się na firmowym blogu. Twoje pomysły są dla nas ważne, a kreatywność mile widziana!
  • Standardowy pakiet benefitów: oferujemy standardowy pakiet benefitów, w tym MultiSport, prywatną opiekę medyczną etc.

Zespół: pracować z Tobą będzie Dorota (nasza Head of PMO), dwie Agnieszki, Kamila, Dominik i Michał 😊

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • screencall podczas opowiemy Ci trochę więcej o firmie – ok 15 min
  • rozmowa miękka z Dorotą (PMO) i Basią (HR) – online, ok 1h
  • rozmowa techniczna z Dorotą – w biurze, ok 1,5h
  • jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to chcielibyśmy żebyś poznał się z resztą zespołu, z którym będziesz pracować (ok 30 min) i powitamy Cię na pokładzie 😊