Wdrożenie dla

Uniscale

Dostawca wyselekcjonowanego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych dla profesjonalnej gastronomii. Klientami Uniscale są największe firmy z branży przetwórstwa żywności.

Klientami Uniscale są największe firmy z branży przetwórstwa żywności oraz bardzo liczne małe i średnie firmy.

Prężny rozwój firmy wygenerował potrzebę usprawnienia i ujednolicenia systemu zarządzania obsługą klienta oraz procesami i celami sprzedaży.

W systemie Microsoft Dynamics CRM wdrożono moduły sprzedaży i obsługi klienta.

Oprócz standardowych możliwości systemu Microsoft Dynamics CRM dostosowane zostały dodatkowe funkcjonalności takie jak: moduł wyliczania marży, moduł automatycznego pobierania i rozliczania kursów, moduł wielowalutowości, moduł windykacji, wątki sprzedaży, statusowanie szans sprzedaży i zakresy prawdopodobieństwa.

Microsoft Dynamics CRM

Dzięki systemowi Uniscale może sprawnie i szybko zająć się obsługą klientów zarówno przed, jak i posprzedażowo.

Opinie o projekcie

„Po rekonesansie możliwych systemów informatycznych na rynku wybraliśmy Microsoft Dynamics CRM, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Wybór doświadczonego partnera Microsoft’u był strzałem w 10 – ich zaangażowanie i kompetencja sprawiły, że współpraca była czystą przyjemnością.”
Marcin Dejer

Marcin Dejer

Dyrektor ds. Sprzedaży Nowych Technologii
Uniscale
"Klientowi zależało na śledzeniu sprzedaży, dostępie do produktów i integracji z systemem ERP – Dynamics NAV oraz na ułożeniu procesu sprzedaży, począwszy od założenia potencjalnego klienta, poprzez sprzedaż produktów, kończąc na zarządzaniu procesem windykacji. Wszystkie aktywności oraz prace działu handlowego miały być w szybkim podglądzie dla kadry zarządzającej w postaci dedykowanych raportów."
Piotr Błaszczyński

Piotr Błaszczyński

Sales Manager

Pozostałe realizacje

Kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z ekspertami Intersys, którzy doradzą w Twojej cyfrowej transformacji.

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo. W krótce się z Tobą skontaktujemy.
Uups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.