Wdrożenie dla

Q4Net

Q4Net Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w zakresie usług informatycznych związanych z projektowaniem i budową sieci LAN/WAN, a także sieci bezprzewodowych WiFi czy systemów pamięci masowych.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawił, że pojawiła się konieczność optymalizacji procesów sprzedażowych

Microsoft Dynamics CRM usprawnił i w pełni zautomatyzował cały proces sprzedaży w firmie Q4Net – począwszy od tworzenia szans sprzedaży, wyznaczania celów sprzedażowych i ofertowania, a skończywszy na raportowaniu i wymianie informacji pomiędzy działami.

Dzięki integracji z rozwiązaniem ERP i SharePointem oraz centralizacji danych, pracownicy Q4Net zyskali repozytorium dokumentów połączone z etapami sprzedaży oraz możliwość pozyskiwania danych z systemu ERP w dowolnym momencie.

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM w znacznym stopniu usprawnił komunikację pomiędzy handlowcami i konsultantami

Opinie o projekcie

„Microsoft Dynamics CRM zautomatyzował szereg powtarzalnych procesów, zwiększając efektywność naszych pracowników. Co ważne, system pozwala kontrolować nie tylko zadania wykonywane przez poszczególnych handlowców i konsultantów, lecz także śledzić realizację całych projektów, co ma duże znaczenie w zapewnianiu naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie”
Grzegorz Baranowski

Grzegorz Baranowski

Wiceprezes ds. Handlowych
Q4Net
"Klientowi zależało na śledzeniu etapów zadań i połączeniu ich z systemem SharePoint oraz na integracji z systemem ERP. Ważnym wymaganiem było również automatyczne wysyłanie e-maili w zależności od etapu oraz raportowanie i tworzenie celów sprzedażowych.  Klient oczekiwał automatycznych wyliczeń marży i szacowanych przychodów w zależności od etapu szansy sprzedaży. Ważne były również pulpity nawigacyjne z wykresami i tabelami dla poszczególnych stanowisk. Zaprojektowaliśmy proces sprzedażowyze szczegółową ścieżka etapów zadań."
Piotr Błaszczyński

Piotr Błaszczyński

Sales Manager Intersys

Pozostałe realizacje

Kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z ekspertami Intersys, którzy doradzą w Twojej cyfrowej transformacji.

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo. W krótce się z Tobą skontaktujemy.
Uups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.