Wdrożenie dla

GM System

GM System Integracja Systemów Inżynierskich to jeden z największych polskich dostawców systemów CAD/CAM/CAE/PDM i kluczowy partner handlowy Siemens Industry Software.

Integracja różnych systemów

Zadania, które musiał spełniać nowy system, to głównie usprawnienie procesu sprzedaży, a co za tym idzie proces generowania faktur, raportów, zarządzanie czasem pracy, pełna obsługa klienta, jak i usprawnienie procesów marketingowych.

System Microsoft Dynamics CRM

Wdrożony system Microsoft Dynamics CRM, prócz standardowych modułów zarządzania procesami sprzedażowymi, obsługi klienta i marketingowymi, zawierał wiele elementów przygotowanych z myślą o indywidualnych potrzebach i celach GM System.

Microsoft Dynamics 365 Sales

Ujednolicony proces sprzedaży, moduł kalkulatora, integracja z Outlookiem, rozwiązania specjalne dla działów logistyki i księgowości.

System Microsoft Dynamics CRM usprawnił działanie przedsiębiorstwa zwiększając jego efektywność oraz innowacyjność

Opinie o projekcie

"Dynamics w obszarze sprzedaży jest jednym z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań CRM na rynku. Dzięki komplementarności ekosystemu oraz otwartości na integrację, łatwo pozwala osiągnąć widok 360 stopni na dane o Klientach."
Adam Sobczyk

Adam Sobczyk

Chief Commercial Officer w Intersys
GM System
"Klientowi zależało na zautomatyzowaniu procesu sprzedaży, począwszy od założenia potencjalnego klienta, poprzez sprzedaż produktów. Zarząd potrzebował wszystkie aktywności oraz prace działu handlowego w postaci dedykowanych raportów mieć w systemie. Klientowi zależało na harmonogramowaniu pracy z poziomu CRM, możliwości planowania trasy klientów w jednym rejonie. Ważne było tez delegowanie zadań. Istotne było też nformowanie przełożonych o każdej próbie aktualizacji danych w systemie CRM."
Piotr Błaszczyński

Piotr Błaszczyński

Sales Manager

Pozostałe realizacje

Kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z ekspertami Intersys, którzy doradzą w Twojej cyfrowej transformacji.

Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana prawidłowo. W krótce się z Tobą skontaktujemy.
Uups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.