komunikacja nowej strony Intersys

🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Witaj na naszej nowej stronie!

Opublikuj

Oddajemy w Twoje ręce całkowicie nową, funkcjonalną i nowoczesną stronę www, która w pełni oddaje wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy.

Dedykowane zakładki jak Aktualności, Wydarzenia czy Kontent pomogą Ci szybko podejrzeć informacje o nowościach w Naszej firmie, natomiast w karcie Case Study znajdziesz inspirujące historie naszych Klientów.

Mocno rozbudowana zakładka Oferta w prosty i czytelny sposób zaprezentuje Ci szeroką gamę aplikacji, które możemy zaimplementować w Twojej organizacji.

Wszystkie elementy strony, nad którą pracowaliśmy prawie pół roku, zostały zaplanowane tak, aby strona była jak najbardziej intuicyjna – wierzymy, że poruszanie się po niej będzie dla Ciebie zupełnie bezproblemowe, również na urządzeniach mobilnych.

Serwis dostępny jest zarówno dla osób niedowidzących jak i anglojęzycznych – posiada usprawnienia wizualne oraz automatyczne tłumaczenie tekstu na język angielski.

​​​​​​​Usługi z zakresu oprogramowań, jakie świadczymy na rzecz firm, są realizowane z zachowaniem najnowocześniejszych standardów technologicznych, bezpieczeństwa i najwyższej innowacyjności.

Jesteśmy przekonani, że odświeżona strona intersys.pl będzie jeszcze bardziej przystępna i łatwa w użytkowaniu.

Życzymy miłego korzystania,

Zespół Intersys

Opublikuj