flaga Ukrainy

#SOLIDARNIZUKRAINA

Opublikuj

Od kilku dni z rosnącym żalem obserwujemy niepokojące incydenty mające miejsce na Ukrainie. Wczoraj doszło do eskalacji konfliktu i jednocześnie naruszenia Karty Narodów Zjednoczonych przez Federację Rosyjską.

Myślami jesteśmy z naszymi wschodnimi sąsiadami. W tym szczególnie trudnym dla nich czasie nie możemy być obojętni. Mamy nadzieję, że jedność i pokój przezwyciężą wszystko. Mocno popieramy Ukrainę, ponieważ zawsze wspieramy demokrację, wolność i szacunek. Nie zgadzamy się z obecnymi działaniami podważającymi suwerenność narodową kraju.

Rozpoczęły się właśnie zbiórki środków dla uciekinierów ze wschodniej Ukrainy, cała Europa zapowiedziała kolejne protesty pod ambasadami Rosji. W takich chwilach musimy być razem i jak najbardziej wspierać naszych sąsiadów. Jak możemy pomóc? Uruchomiana została oficjalna zbiórka, która jest wyrazem solidarności z Ukrainą, a jednocześnie zapewni konkretną pomoc poszkodowanym na miejscu. Nie wiemy, jak sytuacja będzie rozwijać się w kolejnych dniach, ale jedno jest pewne – już teraz nasze wsparcie może zmienić los Ukraińców, którzy zostali dotknięci wrogimi działaniami Rosji.

Zachęcamy wszystkich do pomocy!

📣 UNICEF Poland [pomoc dzieciom na Ukrainie]
ℹ️ Link: https://bit.ly/3tbAnQm
📣 SOS Wioski Dziecięce [SOS dla dzieci Ukrainy]
ℹ️ Link: https://bit.ly/3LVssiR
📣 Polska Akcja Humanitarna [zbiórka na pomoc Ukrainie]
ℹ️ Link: https://lnkd.in/dPxGdV2E
📣 Solidarni z Ukrainą [pomoc poszkodowanym na Ukrainie]
ℹ️ Link: https://lnkd.in/dKRzZJez
📣 UNITED HELP UA [pomoc humanitarna dla linii frontu]
ℹ️ Link: https://lnkd.in/dvKTTcZz

#SOLIDARNIZUKRAINA #SUPPORTUKRAINE

Opublikuj