Zdjęcie prelegentów

👨‍🏫👩‍💻 Podsumowanie Konferencji Sprzedaż, marketing i obsługa Klienta w erze Sztucznej Inteligencji

Opublikuj
🎉 26 września odbyła się kolejna już Konferencja Intersys w siedzibie Microsoft Polska, podczas której uczestnicy dowiedzieli się dlaczego sztuczna inteligencja jest niezbędna dla działów sprzedaży, marketingu i obsługi Klienta w firmie.

🤖 Poznaliśmy najnowsze trendy w wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w biznesie, historie firm, które zrewolucjonizowały swoje branże dzięki #AI, zobaczyliśmy DEMO aplikacji biznesowych Microsoft #Dynamics365 oraz platformy low code #PowerPlatform.

💪 Na sali zagościło ponad 100 osób - dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za liczne udostepnienia i komentarze na LinkedIn! Wierzymy, że wyciągnęliście ogrom praktycznej wiedzy i inspiracji.

🙏 Dziękujemy raz jeszcze wszystkim prelegentom: Adam Sobczyk, Paweł Krulikowski, Weronika Urban, Anna Sufa i Tomasz Garncarek oraz organizatorom: Jakub Eider, Gabriela Drozd i Marcin Kwaśniewski za Wasz trud i poświęcony czas w przygotowanie Konferencji.

🤝 Dziękujemy również Markowi Śledziewskiemu oraz Iwonie Górskiej z Microsoft za udostępnienie swojej siedziby oraz wsparcie w organizacji.

👋Do zobaczenia na kolejnych eventach!

#EventIntersys #Konferencja #Intersys #Microsoft

Galeria zdjęć:
Opublikuj